Veľkoobchodný predaj

Od 1.5.2017 sa veľkoobchodné objednávky realizujú cez našu stránku www.etopbuy.com. Tovar sa predáva výlučne na balíky tak ako sú balené. 1 balík býva najčastejšie 12/24/48 kusov v mixe farieb a veľkostí. Minimálnym odberom je teda jedno balenie produktu.

Spôsoby ako sa stať veľkoobchodným odberateľom

  • Registrácia online - zaregistrujte si nový veľkoobchodný účet na www.etopbuy.com. Po schválení účtu sa môžete prihlásiť a začať nakupovať. Veľkoobchodné ceny sú uvádzané bez DPH.
  • Osobná návšteva vo veľkosklade - radi vás privítame v našom veľkoobchodnom showroome v Bratislave, kde si môžete osobne tovar prehliadnuť a na počkanie aj nakúpiť. Adresa a otváracie hodiny showroomu >

Vyhovuje vám predaj na kusy?

Pri nákupe cez našu maloobchodnú stránku JUSTPLAY.sk si môžete v pokladni zvoliť vašu fakturačnú adresu vrátane firmy a IČO. Tieto sa následne zobrazia aj na vašej faktúre a môžete si ich dať plnohodnotne do účtovníctva. Pri objednávke na firmu v maloobchodných cenách z JUSTPLAY.sk vám vieme poskytnúť zľavu 5%, ak hodnota objednávky prekročí 1000€ v maloobchodných cenách (uvádzané s DPH). Pre zaslanie zľavového kódu nás najskôr kontaktujte mailom na velkoobchod@justplay.sk.

Pozrieť najnovšie kúsky v maloobchode