Kedysi boli dámske tepláky výsostne domácim oblečením, určeným na leňošenie pred televízorom alebo čítanie obľúbených kníh. Neskôr sme tepláky začali vyťahovať aj von do prírody či do posilňovne. Dnes sa s teplákmi stretneš na ulici, v obchode či dokonca na úrade. Celebrity milujú tepláky tiež a nosia ich všade. Na vlnu teplákového módneho trendu sme naskočili aj my v JUSTPLAY, a preto ti ponúkame modely, ktoré sú poriadne vymakané.

Prečo tepláky JUSTPLAY?

Sme slovenská módna značka s 18 ročnou tradíciou. Približne rovnakú dobu sme aj milovníkmi komfortu a pohodlnej módy. Za ten dlhý čas sa z nás stali skutoční odborníci na materiál, strih aj doplnky teplákov a s novou sezónou ti prinášame tie najlepšie modely, ktoré nejde nemilovať.

Ak si myslíš, že tepláky zo 100% bavlny sú to najlepšie, mýliš sa. V JUSTPLAY vieme, že najvymakanejšou kombináciou je bavlna s kúskom elastanu a polyesteru. Takto zložený teplákový materiál je pružnejší a nekrčivý, čo by sa o čisto bavlnených teplákoch povedať nemohlo. Ak si naše tepláky oblečieš, razom zistíš, že materiál je veľmi príjemný a nejde o „umelé“ kúsky, teda také, ktoré všetci nenávidíme a vydržia jednu sezónu. Elastan a polyester vedia byť dobrými prídavkami, ak výsledná látka obsahuje bavlnu ako hlavnú zložku.

V JUSTPLAY sme už a tie roky tiež preskúmali, čo naši zákazníci v teplákoch najradšej robia. A preto obsahujú všetko to, čo dobré tepláky určené na všetky možné činnosti mať musia – patent s gumou na páse a v oblasti členkov, veľké vrecká, šnúrku na páse na zaviazanie a pohodlný strih, ktorý lahodí postave, no nie je príliš obtiahnutý. A keďže sme detailisti, mnohé naše tepláky obsahujú aj aplikácie flitrovaných kamienkov alebo saténu, aby si v nich mohla ísť úplne všade.