Jakub Džmura

Hľadáme študenta do digitálneho tímu v eshope

Reálne zaplatená brigáda, žiadna hipsterská stáž, kde budeš pomáhať s blbosťami.

Pre koho budeš pracovať?

Eshop JUSTPLAY, kde predávame módu. Sme tu už 18 rokov ako výrobca oblečenia a ty nám budeš pomáhať s maloobchodným ecommerce. Nie sme veľká firma, preto ak chceš za sebou meno, tak hľadajú TU, TU aj TU. Nerobíme ani najkrajšie zážitky pre zákazníkov, ale negenerujeme kvôli tomu miliónové straty ako konkurencia.

Čo budeš robiť?

Naučíme ťa naučíš sa, posielať ňjúsletre, ktoré budeš vyhodnocovať a zlepšovať. Budeš komunikovať s externými partnermi, napríklad pri príprave prekladov zahraničných verzií a podobne. Tiež budeš písať zadania k rôznym úlohám a sledovať ich plnenie.

Je toho viac a nie je to vhodná brigáda, ak už vieš, že sa chceš veľmi intenzívne zlepšovať v jednej veci. Brigáda je vhodnejšia, ak chceš získať všeobecnejší prehľad v e-commerce a marketingu eshopov.

Koľko za to dostaneš?

4€ na hodinu, čo je až 4000€ za tisíc hodín. A najlepšie je, že ich môžeš minúť ako chceš :)

Okrem toho budeš robiť so schopnými ľudmi, dostaneš dobré rady a naučíš sa chápať marketing v e-shopoch ako celok. A vezmeme ťa na zaujímavé konferencie.

Ale kyslú kávu nemáme a už vôbec nie zadarmo. Nemáme ani čerstvé ovocie, vlastne nemáme žiadne ovocie. Ale majú TU, TU aj TU ak chceš.

Čo musíš spĺňať?

Postačí mi, keď ovládaš 1 jazyk, ideálne ten svoj. Musíš študovať, aj keby ťa to nebavilo, super by bol štvrtý ročník, aby full-time nebol ďaleko. Byť často v Bratislave.

Vedieť robiť s počítačom a internetom. Je to divné, že to treba písať, ale naozaj už nechcem ľudí, ktorí nevedia vytvoriť folder na ploche, posielať zazipované súbory namiesto ich kydnutia do mailu, posúvať sa v exceli iba klávesnicou miesto myši a podobne.

Kde a ako?

Kancelárie máme na Starej Vajnorskej v Bratislave. Prevažnú časť budeš robiť odtiaľto a zvyšok môžeš aj z domu. Nakoniec máme malý tím zložený z ľudí, ktorí sú väčšinou frílanseri a robia externe. Ty budeš viac tu, lebo som tu ja a budeme tu spolu :)

Časovo to bude v desiatkach hodín mesačne (30-60, možno viac ak budeš stíhať). Samozrejme, keď sa budeš musieť veľa učiť, tak sa dohodneme. Potrebujeme pravidelnú prácu, každý týždeň, nie 2 týždne veľa a 2 týždne vôbec.

Normálne sme v kancelárii 9-17, nechcem od teba nočné a víkendy, ale musíš byť typ, čo nevydrží s neprečítanými správami do pondelka a vybaví to hoc aj v sobotu.

Chcem, aby ti záležalo na výsledkoch a dobrej práci, nielen peniazoch, tie nakoniec aj tak minieš. Ale skúsenosti a meno, ktoré tu získaš ti ostanú.

S kým budeš pracovať?

  • za blog, sociál a textíky s Lenkou Madlenovou - digitálnym Nomádom s bielo-žltým citrónovým blogom thestylemon.com
  • za kampane s Martinom Bulákom - pépécéčkárom, ktorý míňa naše peniaze na internetoch
  • za fungovanie webu s programátorom, ktorý kŕmi naše Magento
  • za analytiku s Lukášom Lískovcom - online marketérom so zameraním na dáta
  • za e-shop s Jakubom Džmurom - skromne, veď ja píšem tento text

Cítiš sa?

Napíš mi niečo o sebe, o tom aký si typ a čo sa chceš naučiť.

Ďakujem, našiel som :) alebo si u nás niečo kúp >