Časté otázky o nákupe na JUSTPLAY

Všetky prepravné možnosti vrátane cien a hodnôt pre dopravu zadarmo sú rozpísané na stránke DOPRAVA A PLATBA.

Platiť je možné dobierkou pri prevzatí (iba SR), vopred bankovým prevodom alebo online platobnou kartou. Detaily k platobným možnostiam, číslo bankového účtu a ďalšie informácie sú uvedené v spodnej časti stránky DOPRAVA A PLATBA.

Tovar môžeš do 14 dní od prijatia zásielky vrátiť na našu adresu. Postup, adresa, formulár a ďalšie detaily sú na stránke VRÁTENIE A VÝMENA TOVARU.

Výmenu realizujeme formou vrátenia tovaru a novej objednávky. Postup, adresa a ďalšie detaily sú na stránke VRÁTENIE A VÝMENA TOVARU.

Zrušenie objednávky je možné uskutočniť, pokiaľ nebola spracovaná a expedovaná. Musí byť v stave nevybavená alebo vybavujeme. Postup k zrušeniu objednávky je uvedený na stránke ÚPRAVA OBJEDNÁVKY.

Zmenu objednávky je možné uskutočniť, pokiaľ nebola spracovaná a expedovaná. Musí byť v stave nevybavená alebo vybavujeme. Detaily, čo je možné upraviť, ako aj postup nájdeš na stránke ÚPRAVA OBJEDNÁVKY.

Áno, pokiaľ objednávka nebola spracovaná a expedovaná. Musí byť v stave nevybavená alebo vybavujeme. Požiadať o zlúčenie môžeš odpísaním na notifikačný e-mail ku jednej z objednávok. ZOBRAZIŤ VŠETKY KONTAKTY >

Niektoré produkty majú presné rozmery uvedené pri popise na karte Tabuľka veľkostí. Pre ostatné je možné sa riadiť približnými rozmermi podľa VŠEOBECNÝCH TABULIEK VEĽKOSTÍ.

Telefónne číslo, kontaktný formulár a fakturačná adresa sú uvedené na stránke KONTAKTY.

Vypredané veľkosti alebo farby už zväčša nie je možné naskladniť. Väčšinou sa naskladňujú celé nové kolekcie.

Celoročne poskytujeme v spolupráci s vydavateľom kariet ISIC, ITIC a EURO>26 zľavu 10% na kompletný sortiment. Niekoľkokrát ročne robíme kupónové kampane alebo špeciálne výpredajové zľavy. Odporúčame sa nižšie na tejto stránke prihlásiť k odberu mailových informácií o týchto jedinečných akciách. ZOBRAZIŤ AKTUÁLNE AKCIE >

Pri kuriérovi DPD je faktúra vystavená v priebehu nasledujúceho pracovného dňa po úspešnom doručení balíka. Pri osobnom odbere je faktúra vystavená do niekoľkých minút po prevzatí objednávky v predajni. Z dôvodu šetrenia životného prostredia, prosím, zváž tlačenie faktúry. Vytlačenú ju nikdy nepožadujeme pri vrátení tovaru, stačí nám uviesť číslo objednávky. Faktúru je tiež možné stiahnuť kedykoľvek zo .

Vyzdvihnúť zásielku odporúčame do 5 pracovných dní od prijatia notifikácie. ADRESA A INFORMÁCIE O PREDAJNI BRATISLAVA >

Odporúčame objednávku online. Prehľadnejšie si môžeš vybrať dopravu, produkty a správne veľkosti. Pred samotným odoslaním objednávky máš k dispozícii obchodné podmienky a všetky náležitosti, ktoré pred objednávkou potrebuješ poznať.

Zoznam kamenných predajní a výdajné miesto osobných odberov je k dispozícii na stránke PREDAJNE JUSTPLAY.

Prehľadná časová os dokumentujúca dôležité míľniky je na stránke O ZNAČKE JUSTPLAY.

Veľkoobchodná zóna bola presunutá na našu partnerskú stránku určenú výhradne pre ďalších predajcov. Všetky informácie o spolupráci nájdeš na stránke VEĽKOOBCHODNÝ PREDAJ >