Na trhu je nespočetné množstvo modelov zimných búnd, z ktorých sa každému z nás zatočí hlava. V našom videu ti teda poradíme, na aké detaily si dávať pri výbere tej správnej lyžiarskej bundy pozor.

Vo videu nájdeš zhrnuté všetky potrebné detaily, ktoré z lyžiarskej bundy urobia tvoju najlepšiu kamošku nielen na svahu. Dovolíme si tvrdiť, že my v JUSTPLAY sme expertmi na slovenské svahy! Prečo? Pretože navrhovaním a dizajnovaním lyžiarskych búnd sa zaoberáme už 18 rokov. Každý rok ich neustále zlepšujeme a tento rok ti prinášame tú najvyššiu kvalitu s originálnymi funkčnými doplnkami, proti ktorým zima nemá šancu! Naše lyžiarske bundy dokonca s láskou navrhujeme tak, aby ste ich mohli ty a tvoja rodinka nosiť nielen na svahu, ale každý jeden deň.

Prečo sú naše bundy také kvalitné a lacné?

Našimi hlavnými prioritami pri navrhovaní búnd je kvalita a nízka cena, dostupná pre každého. Ak si myslíš, že na kúpu kvalitnej bundy musíš šetriť a investovať nemalé peniaze, mýliš sa. Tajomstvo našich nízkych cien a dobrej kvality je v tom, že si bundy navrhujeme a vyrábame úplne sami. Bundy teda priamo z výroby cestujú k zákazníkom, čo ich výslednú cenu nijakým spôsobom nenavyšuje. U iných predajcov ide väčšinou o ďalekú cestu od výrobcu, cez distribútora, veľkoobchod, maloobchod a následne k samotnému zákazníkovi. Práve tento zdĺhavý proces, ktorý zahŕňa viacero „zastávok“ lyžiarskej bundy na ceste od výrobcu k zákazníkovi, cenu výrazne navyšuje.

Našou reklamou ste vy! 🙂

Naše originálne slovenské lyžiarske bundy ponúkame za prijateľné sumy aj kvôli jednému jednoduchému dôvodu – neinvestujeme závratné sumy do reklamy v televízii, na billboardoch či na internete alebo v časopisoch, ktoré by výslednú cenu bundy vyšvihli poriadne vysoko. Pravdepodobne si viete predstaviť, aká drahá je napríklad reklama v telke. Sme šťastní a vážime si to, že našou najlepšou reklamou ste vy, vaša radosť z nového kúska, vaše fotky a pozitívne recenzie!