Prečo sú tepláky JUSTPLAY také vymakané?

07.11. 2017 JUSTPLAY ® 4 min. čítania

Dámska móda | Módne inšpirácie | Videoštýl | Tepláky

Byť kráskou v elegantných šatách alebo minisukni nie je až taká námaha. Kočkou však môžeš byť aj v teplákoch. Tie od JUSTPLAY majú dokonca toľko skvelých vychytávok, že by bola škoda nosiť ich len na doma.

Teplákový trend

Kedysi boli dámske tepláky výsostne domácim oblečením, určeným na leňošenie pred televízorom alebo čítanie obľúbených kníh. Neskôr sme tepláky začali vyťahovať aj von do prírody či do posilňovne to už však dávno neplatí! Dnes sa s teplákmi stretneš na ulici, v obchode či dokonca na úrade alebo v banke. Celebrity milujú tepláky tiež a nosia ich všade. Raperská hudobná scéna sa dokonca zaslúžila o to, že sú dnes tepláky brané ako symbol luxusu. Na vlnu teplákového módneho trendu sme naskočili aj my v JUSTPLAY, a preto ti ponúkame modely, ktoré sú poriadne vymakané.

Prečo tepláky JUSTPLAY?

Sme slovenská módna značka s 18 ročnou tradíciou. Približne rovnakú dobu sme aj milovníkmi komfortu a pohodlnej módy. Za ten dlhý čas sa z nás stali skutoční odborníci na materiál, strih aj doplnky teplákov a s novou sezónou ti prinášame tie najlepšie modely, ktoré nejde nemilovať.

štýlové kvalitné lacné bavlnené pohodlné dámske tepláky

Ak si myslíš, že tepláky zo 100% bavlny sú to najlepšie, mýliš sa. V JUSTPLAY vieme, že najvymakanejšou kombináciou je bavlna s kúskom elastanu a polyesteru. Takto zložený teplákový materiál je pružnejší a nekrčivý, čo by sa o čisto bavlnených teplákoch povedať nemohlo. Ak si naše tepláky oblečieš, razom zistíš, že materiál je veľmi príjemný a nejde o „umelé“ tepláky, teda také, ktoré všetci nenávidíme a vydržia jednu sezónu. Elastan a polyester vedia byť dobrými prídavkami k bavlne, ak výsledná látka obsahuje bavlnu ako hlavnú zložku.

štýlové kvalitné lacné bavlnené pohodlné dámske tepláky

V JUSTPLAY sme už a tie roky tiež preskúmali, čo naši zákazníci v teplákoch najradšej robia. A preto každé tepláky obsahujú všetko to, čo dobré tepláky určené na všetky možné činnosti mať musia – patent s gumou na páse a v oblasti členkov, veľké vrecká, šnúrku na páse na zaviazanie a pohodlný strih, ktorý lahodí postave, no nie je príliš obtiahnutý. A keďže sme detailisti, mnohé naše tepláky obsahujú aj aplikácie flitrovaných kamienkov alebo saténu, aby si v teplákoch mohla ísť úplne všade.

štýlové kvalitné lacné bavlnené pohodlné dámske tepláky

NAJNOVŠIE TEPLÁKY