V týchto kúskoch pôjde tvoja ratolesť do školy s radosťou!

21.8. 2017 JUSTPLAY ® 4 min. čítania

Módne inšpirácie | Detská móda

Zasa škola? Ak ani tvoja ratolesť nechce znova zasadnúť do školských lavíc, nezúfaj! Pripravili sme pre teba pohodlné a kvalitné detské módne kúsky, v ktorých pôjde do školy s radosťou. A navyše sú za super ceny.

Nové detské oblečenie pre školákov a celá školská výbava vedia najmä na začiatku školského roka poriadne zamávať s rodinným rozpočtom. Lacné oblečenie pre deti však nemusí byť zákonite nekvalitné a škaredé. Stačí len siahnuť po správnych značkách a doslova za pár eur môžeš nakúpiť kvalitné, farebné a štýlové detské oblečenie, ktoré bude tvoj drobec milovať. V outfite od JUSTPLAY môžeš smelo vypraviť tvojho školáka späť do lavíc.

lacná detská óda do školy, detské chlapčenské bavlnené tričko

Chlapčenská súprava NY Boy.

Späť do školy štýlovo!

Deti nám doslova rastú pred očami, a preto sa investície do drahého detského oblečenia, z ktorého aj tak za chvíľu vyrastú, príliš nevyplácaju. Ale vysvetľuj im to! Je preto vhodnejšie siahnuť po dostupnej móde, ktorá tvoju peňaženku nezabolí. Nie však nekvalitnej a škaredej, za ktorú sa deti budú hanbiť a nebudú ju nosiť radi, nie nemodernú, kvôli ktorej sa môžu stať outsidermi v kolektíve. JUSTPLAY ti ponúka kúsky, s ktorými zaručene každý rodič uspeje u svojich detí a deti potom zasa medzi svojimi spolužiakmi. Späť do školy sa vďaka novým kúskom oblečenia budú zaručene tešiť.

lacná detská móda do školy, bavlnené dievčenské tričko, dievčenské detské legíny

Dievčenské tričko MissMy, dievčenské legíny Avalon.

Aj chlapci chcú byť frajeri!

Hoci niekto môže tvrdiť, že chlapčenská móda je nezaujímavá a oproti tej dievčenskej nudná, no mýli sa. Taktiež môže byť funkčná, pohodlná a zároveň poriadne štýlová! Ak chceš, aby bol tvoj malý fešák tento rok v škole oblečený podľa najnovších trendov v detskej móde, dopraj mu klasickú flanelovú košeľu, traky alebo pohodlnú mikinu s kapucňou (top farbami sú sivá, oranžová či dokonca bledoružová). Hitom sú aj farebné nohavice a džínsovina (košele, rifle, bundy alebo aj tenisky). Na tričkách letia Transformeri alebo rôzni akční a komiksoví hrdinovia.

bavlnené farebné chlapčenské detské tričko

Detské tričko Mistake.

lacné detské oblečenie do školy, chlapčenská bavlnená sivá mikina

Dievčenská mikina Girla vľavo - JUSTPLAY,  chlapčenská mikina NY Bes vpravo - JUSTPLAY.

Čo frčí u dievčat?

Každé dievčatko je veľkou parádnicou a do školy musí ísť oblečená dokonale. Určite ju potešíš, ak jej na prvé školské dni zaobstaráš niečo v pastelových odtieňoch ružovej, žltej alebo modrej. V kurze sú potlače – srdiečka, bábiky, zvieratká, animované postavičky – to všetko bude tvoja malá modelka milovať. Ak bude počas prvého školského dňa počasie priať, sukňa ako od princeznej je jasnou voľbou! A ak sa trochu ochladí, veselá a farebná mikna s kapucňou s príjemným a mäkučkým materiálom pomôže a zahreje. Pohodlné a štýlové sú aj legíny s rôznymi zaujímavými potlačami a vzormi, ktoré sa veľmi dobre kombinujú s vlnenými úpletmi aj s klasickými bavlnenými mikinami.

bavlnená dievčenská detská farebná mikina do školy

Limetková dievčenská mikina - JUSTPLAY. 

kvalitné dievčenské detské bavlnené tričko s krátkym rukávom

Ružové dievčenské trčko Basic vľavo - JUSTPLAY, žlté dievčenské tričko MissMy vpravo - JUSTPLAY.