Módna pohroma: nabrala by si odvahu na tieto internetové kúsky?

21.8. 2017 JUSTPLAY ® 4 min. čítania

Módne inšpirácie | Lifestyle | Šaty | Rifle | Plavky | Šatky | Tričká

Na internete dnes nakúpiš úplne všetko, nech je tvoj štýl a vkus akýkoľvek. Niekedy tam však nájdeš aj poriadne uletené kúsky. Nabrala by si odvahu práve na ne?

Keď nemáš čo skrývať

Ak máš sebavedomia a odvahy na rozdávanie, odporúčame ti kúpiť si na internete tieto nohavice. Využiješ ich najmä počas daždivých dní a vďaka ich pohodliu a vzdušnosti si ich určite zamiluješ.

dámske lacné oblečenie, dámske nohavice

Topánky vyrobené z tašky

Ak neskonale miluješ svoju nákupnú tašku, prečo k nej nezladiť aj topánky? Obuv a kabelka by predsa mali ladiť! S takýmto outfitom budeš dozaista najštýlovejším zákazníkom v tvojom lokálnom supermarkete.

https://www.letnyhit.sk/retro-vintage-ruksaky-batohy/elegantny-cerveny-ruksak-elegance

Ukáž svaly

Načo sa trápiť v posilňovni, keď si môžeš obliecť legíny s potlačou svalov? A to doslova. Plus – nemusíš si holiť nohy.

lacné dámske oblečenie, dámske legíny s potlačou

Keď sa nevieš rozhodnúť, ktoré okuliare vybrať

Pre nerozhodné dámy ponúka internet riešenie v podobe okuliarov, ktoré budú dokonale ladiť s tvojou rozdvojenou osobnosťou. Garantujeme ti, že v nich budeš vypadať skvostne a celý deň si budeš pospevovať: “Každý deň je zo mňa iná žena!”

lacné dámske oblečenie,

Strašidelné rifle

Niekto si rešpekt vybuduje svojim správaním, ty si ho môžeš vybudovať pomocou oblečenia. Tieto rifle ti v tom určite pomôžu a budú odháňať všetkých neprajníkov.

lacné dámske oblečenie, , dámske rifle

Keď ťa obyčajné čižmy nudia

Internet má riešenie aj pre tie z nás, ktorým obyčajné čižmy na pätku jednoducho pripadajú nudné. Keď ťa všetko v tvojom šatníku omrzí, kúp si napríklad tieto štýlové čižmy v tvare ťavej nohy. Také tvoje kamošky určite nemajú!

 Palackého tř. 426/87

Minimalizmus na jednotku

Tento štýlový dámsky top s potlačou podprsenky skvele ladí k vyššie spomenutým legínam s potlačou svalov. Však čo, móda je jedna veľká hra! A aspoň si k tebe v električke nikto neprisadne.

lacné dámske oblečenie, dámsky ľahký letný top

Keď miluješ mesto a všetko v ňom

Pre milovníčky zvierat internet neponúka len tričká s potlačou mačiek alebo batohy v tvare psej hlavy. Ak miluješ svoje mesto a rada v ňom kŕmiš holuby, daj to svetu na známosť týmito luxusne vyzerajúcimi lodičkami.

lacné dámske oblečenie

Pre milovníčky luxusu

Ak miluješ luxus a drahé kúsky, nemusíš na nákupy letieť do Paríža. Luxusne, draho a hlavne štýlovo nakúpiš aj na internete. Napríklad tieto tenisky stoja 1500 dolárov. Že sa ti zdajú akosi vynosené? To sa len nevyznáš v najnovších trendoch.

lacné dámske oblečenie

Ak chceš mať na kúpalisku pokoj

Ak patríš medzi dámy, ktoré svojou vonkajšou krásou neustále na kúpalisku vzbudzujú pozornosť okolia a najmä mužov, internet ti prichádza na pomoc s fantastickými plavkami. Jednodielne plavky sú predsa v kurze a do tohto modelu sa zaľúbiš veľmi silno.

lacné dámske oblečenie, dámske plavky