Chceš, aby tvoj outfit vypadal luxusne? Obleč sa do tejto farby!

22.7. 2017 JUSTPLAY ® 3 min. čítania

Dámska móda | Módne inšpirácie | Šaty | Sukne | Kabelky | Tričká

Je úplne jedno, či máš na sebe značkové oblečenie alebo lacnejšie kúsky. Na to, aby tvoj outfit vyzeraj luxusne nepotrebuješ minúť tisíce eur. Stačí ti na to len pár trikov – napríklad správna farba - hneď budeš vyzerať exkluzívne!

dámske oblečenie, hnedá farba, módne trendy

Aká farba sa ti hodí, ako ktorú farbu kombinovať a kedy ju nosiť... Filozofia farieb v móde je hotová veda! Voľbou správneho odtieňa však môžeš dokonale zapôsobiť na svoje okolie. Ktorý odtieň teda vyzerá na každej z nás dobre a vyzeráme v nej luxusne? Reč je o hnedom odtieni, konkrétne ťavia srsť. Je to rýdzo prírodný tón, ktorý evokuje drevo a zem.

hnedé dámske tričko top

Dámsky top - JUSTPLAY.

Odtieň ťavej srsti je v kurze už niekoľko sezón a teší sa veľkej obľube, keďže dokáže celkovému outfitu dodať šmrnc a niečo „extra.“ Pre dosiahnutie žiadaného efektu sa však do daného odtieňa nemusíš zahaliť celá. Stačí mať na sebe doplnok – šál, tričko, opasok, klobúk alebo hocijaký iný kúsok a na svoje okolie budeš opticky pôsobiť luxusnejšie. Uvedomujú si to napríklad aj dizajnéri – kultový a slávny model Hermés kabelky Birkin, ktorý obľubujú rôzne celebrity sa preslávil práve v tomto luxusnom odtieni. Svoje o ňom vedia napríklad aj takí dizajnéri luxusných áut, ktorý ponúkajú okrem klasického čierneho interiéru aj variant vo farbe ťavej srsti.

hnedá dámska kabelka na rameno

Dámska kabelka vľavo - JUSTPLAY.

V princípe je teda jedno, koľko si za svoje oblečenie zaplatila. Keď sa naučíš správne kombinovať jednotlivé kúsky a zakomponuješ do svojich outfitov odtieň ťavej srsti, čarovať sa dá aj so sukňou za 10 eur z výpredaja. Voľba kúskov v tejto farbe počas jesene a zimy je jednoduchá – stačí ti napríklad hnedý kabát alebo šál. V lete zasa môžeš zvoliť hnedú sukňu alebo momentálne veľmi trendové oversize voľné nohavice. Tento odtieň sa veľmi dobre kamaráti s bielou, ktorá je tiež považovaná za farbu luxusu, a zlatou. K bielej a hnedej teda stačí zvoliť napríklad zlaté doplnky a luxusný a štýlový outfit je na svete!

dámske oblečenie, hnedá farba, módne trendy

Zdroje použitých obrázkov: archív justplay.sk, pinterest.com