Ako vo výpredajoch nakupuje obľúbená lifestylová blogerka Simona Škodová?

09.1. 2018 JUSTPLAY ® 5 min. čítania

Dámska móda | Módne inšpirácie | Mikiny | Štýl celebrity | Svetre | Rifle | Sukne | Zimné bundy | Kabelky | Ponožky | Tepláky | Lyžiarske bundy | Košele | Šatky | Tričká

Ako vo výpredajoch nakupuje obľúbená lifestylová blogerka Simona Škodová? Aký je jej výber top výpredajových kúskov na JUSTPLAY? Čo najradšej nosí na cvičenie? A čo radí ženám, ktoré si dali novoročné predsavzatia cvičiť a chudnúť? Všetky odpovede nájdeš v tomto článku!

Ahoj Simi, v prvom rade sa nám predstav pre tých, ktorí ťa ešte nepoznajú.

Ahoj, volám sa Simona Škodová, mám 21 rokov a študujem masmédiá v Bratislave. Popri škole pracujem v útulnej kaviarničke, blogujem na www.simonaskodova.sk, behám, cvičím jógu, varím a zbieram nové skúsenosti a zážitky. Teším sa z maličkostí a riadim sa mottom „Šťastní ľudia nemajú všetko najlepšie. Šťastní ľudia si zo všetkého spravia to najlepšie.“

Simona Škodová módna blogerka, výpredaj oblečenia, módne trendy, lacné kvalitné štýlové oblečenie


Miluje výpredaje, no keď má chuť, na nákupy vybehne kedykoľvek. Naposledy si výpredajové kúsky dopriala v susednom Rakúsku.

Keďže je začiatok nového roka, prirodzene sú predsavzatia to prvé, na čo by som sa ťa rada opýtala. Dávaš si nejaké?

Osobne si predsavzatia nedávam, snažím sa byť lepšou každý deň a starať sa o seba aj o druhých. Nový rok beriem ako pokračovanie života. Teším sa, čo nové mi rok 2018 ponúkne, všetko s radosťou prijmem a budem šťastná, ak sa budem môcť posúvať vpred.

Nový rok = plno predsavzatí o chudnutí a cvičení. Čo by si ženám v tomto ohľade poradila? Aký je tvoj názor na cvičenie a chudnutie po Novom roku, len na základe predsavzatia?

Chudnutie a cvičenie len na základe novoročného predsavzatia? Človek musí byť podľa mňa presvedčený o tom, akým životným štýlom chce žiť. Je o dlhodobý proces, ktorý si vyžaduje na začiatku kopec sebazaprenia, odhodlanosti a veľkú dávku trpezlivosti. Niekomu možno novoročné predsavzatia pomôžu na tejto ceste. Mňa osobne toto slovo mierne stresuje.

Simona Škodová módna blogerka, výpredaj oblečenia, módne trendy, lacné kvalitné štýlové oblečenie


Najlepší začiatok dňa podľa lifestylovej blogerky Simonky Škodovej.

Aký outfit nosíš na cvičenie najradšej?

V športovom outfite sú pre mňa najdôležitejšie pohodlné tenisky. Takisto pohodlné legíny a funkčné tričko. V posilňovni y ste ma určite nevideli len v mini kraťasoch a športovej podprsenke.

Síce sa staviaš skôr do role lifestyle/foodblogerky, no tvoj štýl obliekania je tiež zaujímavý. Ako by si ho opísala?

Och, ďakujem. Obliekam sa podľa nálady, nedá sa povedať, že by som sledovala módne výstrelky a rýchlo ich utekala kupovať, aby som bola trendy. Oblečenie sa mi musí páčiť a rovnako, ako pri cvičení, musím sa v ňom cítiť pohodlne.

Simona Škodová módna blogerka, výpredaj oblečenia, módne trendy, lacné kvalitné štýlové oblečenie

Síce miluje módu, no v prvom rade dáva prednosť pohodliu.

Čo ty a výpredaje? Kde a čo počas výpredajoch nakupuješ?

Ja a výpredaje? Niekedy by som dokázala nakupovaním stráviť celý deň, inokedy som zasa lenivá si vyskúšať čo i len jeden sveter. Ale nie som obrovský fanúšik výpredajov. Som rada, keď sa mi podarí kúpiť určité veci lacnejšie, ale keď mám proste chuť nakupovať, tak idem.

Stihla si si už na tohtoročných výpredajoch niečo uchytiť? Skús dať ohľadne výpredajov našim čitateľkám nejakú radu.

Simona Škodová módna blogerka, výpredaj oblečenia, módne trendy, lacné kvalitné štýlové oblečenie

Simonku môžete sledovať aj na jej Instagrame @simona_skodova, kde tiež nájdete kopec jej skvelých kulinárskych výtvorov.

Zhodou okolností som už navštívila obchody v susednom Rakúsku so súrodencami. Pôvodne som s nimi išla ako doprovod, ale nakoniec som si niečo kúpila aj ja moja rada? Dôležité je poznať pôvodné ceny oblečenia. Niekedy sú výpredajové ceny vyššie, ako boli pôvodné, preto netreba podľahnúť výpredajovému šialenstvu. Mala som skúsenosť, že som dlhšiu dobu pokukovala po jednej kabelke, ale povedala som si, že počkám, kým bude lacnejšia a nedočkala som sa! Nadhodili na nej cenu a vo výpredaji vyšla rovnako, ako bežne.

A aký je výber jej TOP kúskov výpredaja JUSTPLAY?

Simona Škodová módna blogerka, výpredaj oblečenia, módne trendy, lacné kvalitné štýlové oblečenie

Dámsky modrý rolák Amanda,

dámske bledosivé tepláky Stylus,

dámsky bordový sveter s rozparkami Various,

dámsky sivý sveter Taylor,

dámska zelená zimná bunda Patria,

dámska tmavomodrá vesta Rubla,

čierny dámsky kabát Sindy,

dámska rifľová košeľa Unia.