5 typov kabeliek, ktoré musíš mať!

29.3. 2016 JUSTPLAY ® 4 min. čítania

Dámska móda | Módne inšpirácie | Kabelky

Verte či nie, na to, aby ste vyzerali štýlovo nepotrebujete svoj šatník zahltiť desiatkami kabeliek rôznych veľkostí, farieb a potlačí. Či idete do práce, na párty, nákupy alebo máte náladu na konzervatívnejší tmavší či uletený farebný outfit – na prežitie vám stačí týchto 5 typov kabeliek!

Väčšia v neutrálnej farbe do práce

Nech je vaše povolanie akékoľvek, čiernu alebo hnedú kabelku jednoducho vynosíte. Dbajte na to, aby mala vo vnútri dostatok vreciek na všetky nevyhnutnosti a vy ste ich nemuseli hľadať hodiny – kľúče, kozmetika, pero, mobil. Bezpečnosť je dôležitá, preto by vaša kabelka mala mať zips, aby ste zakryli všetky vaše cennosti a neboli pre potenciálnych zlodejov ľahkou korisťou. Pri výbere kabelky si tiež ujasnite, kde všade ju budete nosiť a čo v nej počas celého pracovného dňa bude. Mala by byť dosť veľká na diár, tablet, zošit so spismi či fľašu s vodou a kozmetiku. Garantujeme vám, že tento typ kabelky bude pre vás najlepším kamarátom!

kabelka

Čierna kabelka - JUSTPLAY,

hnedá kabelka - JUSTPLAY.

Praktická crossbody na nákupy

V šatníku by ste mali mať tiež crossbody kabelku, ktorú si jednoducho prehodíte cez seba. Je skvelá najmä na nákupy, kedy potrebujete mať pri sebe niekoľko nutností, no musíte mať voľné ruky. Pokojne môže byť menšia – potrebujete predsa len mobil, peňaženku a pár drobností. Nechcete, aby vás za pár minút nosenia bolel chrbát.

kabelka

Čierna crossbody kabelka - JUSTPLAY,

biela crossbody kabelka - JUSTPLAY,

sivá crossbody kabelka - JUSTPLAY.

Elegantná na noc

Tento druh kabelky budete nosiť vo večerných hodinách ku šatám na párty, preto by mala byť čierna a elegantná. Prevedenie je na vás, či už zvolíte model do ruky alebo na plece. Schováte do nej všetky nevyhnutnosti a bude skvelým doplnkom počas slávnostných udalostí.

kabelka

Čierna crossbody kabelka so zlatými detailami - JUSTPLAY,

čierna clutch kabelka s odnímateľným popruhom - JUSTPLAY.

Obrovská na všetko

Túto kabelku pokojne môžete volať záchranca. Využijete ju v hektické dni, kedy potrebujete zo sebou cez deň ťahať veľa vecí. Mal by sa do nej zmestiť dokonca aj počítač či rezervné baleríny, ak by vás boleli nohy. Takýto druh kabelky dokonca využijete aj ako plážovú tašku.

kabelka

Čierna kabelka - JUSTPLAY,

hnedá kabelka - JUSTPLAY.

Farebná na módne úlety

Ak mávate občas náladu na módne úlety alebo počas slnečných dní si rada doprajete farebné outfity, v šatníku by vám nemala chýbať jedna bláznivá výrazná kabelka. Veľkosť , farbu a tvar necháme na vás.

kabelka

Zelená kabelka - JUSTPLAY, 

ružová kabelka - JUSTPLAY,

žltá kabelka - JUSTPLAY.