Ktorej módnej blogerke to sekne najviac? Krásnej Romi, štýlovej Timei alebo éterickej Dominike? Každá z nich vytvorila štýlový jesenný outfit po svojom. Prečítaj si, čo nám o outfitoch povedali.

 

Dámska košeľa Minerva, dámsky sveter Bella, dámske legíny Prim, hnedá dámska kabelka.

Kúsky, ktoré som v outfite zvolila sú podľa môjho názoru veľmi praktické a spolu super sedia. Tým, že som rukávy na košeli vyhrnula nad sveter som to ozvláštnila a spolu s jednoduchým čiernym opaskom vyznieva celý outfit zaujímavejšie a ženskejšie. Všetky kúsky sú absolútne totožné s mojím štýlom obliekania. Zvolila som ich práve preto, lebo farebne spolu dobre ladia, navzájom sa nebijú… Práve naopak, všetko sa vzájomne vyvažuje a vytvára ten správny kontrast.

 

 

Dámsky kabát Sindy, dámske rifle Lord, dámsky rolák Amanda

Jednotlivé  kúsky sú v súlade s momentálnym stavom mojej mysle a nálady. Stále sa mi osvedčuje, že v jednoduchosti je krása a že sú to práve doplnky, ktoré vedia dať outfitu ten správny šmrnc.

 

 

 

Dámska bunda Stylor, dámska mikina Rock Roll, dámska košeľa Minerva, dámska sukňa Easy, dámska hnedá kabelka.

Mám rada variabilitu a pohodlie. A presne na tieto aspekty som sa zamerala pri výbere. Samozrejme, intuitívne sa stále držím svojho štýlu, takže nemohla chýbať oversized bunda, niečo hravé – odznaky na mikine som si hneď nastajlovala na bundu a môj malý synček sa išiel zblázniť a sukňa je pre mňa must have. Už radšej neriešim koľko ich doma mám.