JUSTPLAY nie je iba značka. Je to synonymum kvality, pohodlia a štýlového dizajnu za prijateľnú cenu, ktorú naši zákazníci oceňujú už od roku 2002.  Slovenská firma Justplay ponúka široký sortiment voľno-časového trendového oblečenia pre aktívnych ľudí každej vekovej kategórie. Väčšinu módnych kúskov navrhujúslovenské dizajnérky s prihliadnutím na najnovšie trendy a dopyt zákazníkov.

 

Spoločnosť JUSTPLAY pôsobila na slovenskom trhu výhradne ako veľkoobchodný dodávateľ dámskeho, pánskeho a detského oblečenia, kabeliek, opaskov a ďalších módnych doplnkov až do roku 2012. V auguste toho roku otvorila svoju prvé maloobchodné predajne.

Značka JUSTPLAY si na Slovensku získava čoraz viac priaznivcov a reflektujúc túto situáciu otvárame ďalšie predajne. Od augusta 2013 môžete navštíviť našu najnovšiu kamennú predajňu na Dunajskej ulici v centre Bratislavy.

Tí, pre ktorých nie sú naše predajne dostupné, môžu nakupovať oblečenie online .

 

Buď originálny, cíť sa pohodlne a zaži aj ty JUSTPLAY, ako ho ešte nepoznáš. Prezri si našu kolekciu v e-shope . Radi Ťa taktiež privítame v ktorejkoľvek z našichpredajní  v Bratislave, PrievidziMalackáchŽilineTrnave a v Senici.